Wybór Odpowiedniego Pojemnika Euro

W każdym zakładzie, gdzie konieczne jest przechowywanie produktów w bezpiecznych i odpornych na uszkodzenia pojemnikach, kluczowe są pojemniki EURO dostępne na stronie OLMAG. Te kuwety są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia ich długotrwałe użytkowanie i odporność na odkształcenia oraz chemikalia.

Szczególnie ważne są pojemniki atestowane z atestem PZH, które są bezpieczne do kontaktu z żywnością i odpowiednie do przechowywania oraz transportowania produktów spożywczych, takich jak pieczywo czy mięso. Natomiast skrzynki wykonane z regranulatu nie powinny mieć kontaktu z żywnością.

Dodatkowo, ważnym elementem pojemników EURO jest ich konstrukcja, w tym ilość uchwytów, które ułatwiają transport – większość ma uchwyty na krótkich bokach, ale istnieją modele z uchwytami na długich bokach, co jest szczególnie przydatne przy transportowaniu mięsa.

Jak Wybrać Idealny Pojemnik Magazynowy EURO dla Twoich Potrzeb?

Decydując się na organizację przestrzeni magazynowej, niezbędne jest wybranie odpowiednich pojemników. Nasza gama pojemników transportowych magazynowych EURO łączy w sobie wytrzymałość z niezawodnością, a ich uniwersalność sprawia, że znajdą zastosowanie w wielu branżach. Kluczowym aspektem do rozważenia przy wyborze jest wysokość pojemnika, która powinna być dopasowana do rodzaju i wielkości przechowywanych przedmiotów.

Wymiary i Wysokość – Klucz do Efektywnej Organizacji

Wszystkie nasze pojemniki EURO mają standardowy wymiar podstawy 60 x 40 cm, ale oferujemy różne wysokości, dzięki czemu możesz wybrać model idealnie pasujący do Twoich potrzeb. Wysokości dostępne w naszej ofercie to:

  • EURO 130 mm: Idealny do mniejszych przedmiotów, ułatwiający organizację małych części.

  • EURO 200 mm: Świetny wybór dla przedmiotów średniej wielkości, zapewniający dobry kompromis między pojemnością a dostępnością.

  • EURO 300 mm i 410 mm: Doskonałe do przechowywania dużych przedmiotów lub większych ilości towaru.

Pełne czy Ażurowe? Wybierz Odpowiedni Typ Pojemnika

Kolejnym ważnym aspektem jest wybór między pojemnikami pełnymi a ażurowymi. Oba typy mają swoje unikalne zalety:

  • Pojemniki Pełne: Są idealne do przechowywania drobnych przedmiotów, towarów sypkich lub płynów. Ich pełne ścianki zapewniają ochronę i bezpieczeństwo przechowywanym przedmiotom.

  • Pojemniki Ażurowe: Świetnie sprawdzają się w przypadku materiałów, które wymagają odpowiedniej wentylacji, takich jak pieczywo czy wyroby cukiernicze. Dostępne są zarówno z całkowicie ażurowymi ściankami i dnem, jak i w wersji częściowo ażurowej.

    Wybór odpowiedniego pojemnika magazynowego EURO może znacząco wpłynąć na efektywność i porządek w magazynie. Rozważając powyższe kwestie, możesz łatwiej zdecydować, który rodzaj pojemnika będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Odwiedź naszą stronę i odkryj pełną gamę dostępnych opcji, aby zoptymalizować swoją przestrzeń magazynową już dziś.