Super jakość ikonaSuper Jakość

Drabina domowa stalowa, dwustronna HIGHER, 3 stopnie - Wzmocniona i Niezawodna

Drabina domowa

Cena produktu:

74.00 zł 91.02 zł (brutto)

Kup i zapłać później

Płatność za pomocą PayPo

Kod produktu:

HG-S-1203

Dostępność:

Tymczasowo niedostępny

Jednostka:

szt.

Produkt chwilowo niedostępny
Masz pytanie lub chcesz zamówić inaczej? Zadzwoń lub napisz!

Szczegóły produktu:

  • Wysokość Do Podestu64
  • Udźwig [kg]125
  • Ilość Stopni/Szczebli2x3
  • Wysokość (H)64
  • WejścieDwustronne
  • Waga [kg]4
  • MateriałStal galwanizowana

Opis produktu:

Drabina domowa stalowa, dwustronna o trzech stopniach - Moc i niezawodność w jednym

Kiedy myślisz o bezpiecznych i niezawodnych narzędziach, nasza drabina domowa powinna znaleźć się na szczycie Twojej listy. Opracowana z dbałością o każdy detal, łączy w sobie innowacyjne podejście do konstrukcji z niezrównaną jakością.

drabina domowa

Niezawodna konstrukcja
Stworzona z lekkiego metalu, nasza drabina reprezentuje szczyt inżynierii w kategorii drabin domowych. Jej zwiększona sztywność i stabilność gwarantują, że sprosta najtrudniejszym wyzwaniom, jednocześnie oferując trwałość i wytrzymałość na poziomie nieosiągalnym dla konkurencyjnych produktów z aluminium.

drabina domowa

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu
Specjalnie zaprojektowane, głębokie o 7cm, antypoślizgowe stopnie z metalu gwarantują pewność każdego kroku. Wszystkie ostre krawędzie zostały osłonięte tworzywem sztucznym, zapobiegając w ten sposób ewentualnym skaleczeniom. Dodatkowo, nasza drabina jest wyposażona w stopki z tworzywa sztucznego, które zapewniają stabilność na każdym podłożu oraz chronią je przed zarysowaniami.

drabina domowa

Składanie? Proste jak nigdy!
Dzięki stalowym zawiasom i systemowi składania na płasko, nasza drabina może być przechowywana praktycznie wszędzie, niezależnie od dostępnej przestrzeni.

drabina domowa

Dla tych, którzy szukają jakości
Nie składamy kompromisów w kwestii jakości. Wykorzystując cynkowanie galwaniczne oraz spawane połączenia stopni, stworzyliśmy produkt odporny na korozję i działanie czynników atmosferycznych. Waga drabiny wynosząca jedynie 4 kg pokazuje, że mimo jej masywnej konstrukcji, nadal jest ona niezwykle lekka.

drabina domowa

Wybierając naszą drabinę, inwestujesz w pewność, trwałość i nowoczesność na lata. Jesteśmy pewni, że spełni ona wszystkie Twoje oczekiwania i będzie towarzyszyć Ci w codziennych zadaniach przez wiele sezonów.

Bezpieczne płatności

Zawsze na czas

Najlepsze ceny