Dostępności produktów

W naszym magazynie gromadzimy produkty, które cieszą się największym zainteresowaniem wśród naszych Klientów. Jeśli produktu aktualnie nie mamy na stanie, szybko zamawiamy go od naszych dostawców. Przy każdym produkcie znajdziesz informację o przewidywanym czasie dostawy do naszego magazynu, liczonym w dniach roboczych od chwili potwierdzenia zamówienia.

Objaśnienie oznaczeń dostępności produktów:

Dostępny - Ten produkt wysyłamy w ciągu 24h od chwili potwierdzenia zamówienia (w przypadku przesyłek kurierskich oraz płatności on-line lub za pobraniem)

24-48h - Ten produkt zostanie sprowadzony do naszego magazynu centralnego w ciągu 24-48 godzin (w dni robocze) od chwili potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

3-7 dni - Ten produkt zostanie sprowadzony do naszego magazynu centralnego w ciągu 3-7 dni (w dni robocze) od chwili potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

3-10 dni - Ten produkt zostanie sprowadzony do naszego magazynu centralnego w ciągu 3-10 dni (w dni robocze) od chwili potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

2 tygodnie - Ten produkt zostanie sprowadzony do naszego magazynu centralnego w ciągu 14 dni (w dni robocze) od chwili potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

3 tygodnie - Ten produkt zostanie sprowadzony do naszego magazynu centralnego w ciągu 21 dni (w dni robocze) od chwili potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

3-5 tygodni - Ten produkt zostanie sprowadzony do naszego magazynu centralnego w ciągu 21-35 dni (w dni robocze) od chwili potwierdzenia zamówienia lub wpłynięcia płatności na nasze konto.

Potwierdzenie sprzedawcy - Ograniczona ilość towaru w naszym magazynie. Zamówienie tworzy konsultant po wcześniejszym sprawdzeniu stanów na magazynie. Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców. Termin realizacji zamówienia potwierdza Klientowi konsultant w trakcie rozmowy telefonicznej.

Na zamówienie - Brak towaru w naszym magazynie. Możliwość sprowadzenia na indywidualne zamówienie Klienta. Czas realizacji zależny od dostępności u dostawców. Termin realizacji zamówienia potwierdza Klientowi konsultant w trakcie rozmowy telefonicznej. Do terminu realizacji należy doliczyć czas na zaksięgowanie zaliczki, którą zazwyczaj Klient zobowiązany jest wpłacić na poczet realizacji indywidualnego zamówienia.

W przypadku płatności przelewem określony termin realizacji wydłuża się o czas księgowania wpłaty.

Data otrzymania przesyłki = termin realizacji (dostępność) + czas dostawy